Напрямки

Кардіохірургія

Кожен з нас хотів би уникнути серцево-судинних захворювань. Буде помилкою думати, що тільки здорове серце потребує уваги і турботи. У наше століття стресів і глобальних швидкостей увага до себе і свого здоров'я стає питанням номер один. Своєчасна діагностика і лікування можуть стати панацеєю для сучасної людини.

Ізраїль вже давно став піонером в галузі медицини. Кардіохірургія не стала винятком.

Наведемо один з прикладів. У нашому медичному центрі Кармель була проведена перша пересадка штучного серця. Здається, такий аргумент буде вагомим у Вашому рішенні про приїзд на лікування в Ізраїль.

У нашій клініці Ви зможете пройти повне обстеження серцево-судинної системи, отримати консультації у кардіологів зі світовими іменами, знайти допомогу у досвідчених кардіохірургів.

Для діагностування та виявлення відхилень у серці в нашому центрі використовують різні методики, новітню апаратуру та обладнання. Ось деякі з них:

Електрокардіографія. Ця методика важлива для виявлення інфаркту міокарда, визначення його локалізації, метаболічних та електролітних порушеннях, збільшення камер серця і міокардитах. Також електрокардіографію використовують для спостереження тяжкохворих у блоках інтенсивної терапії.

Фонокардіографія. Фонокадіограф використовують для графічної реєстрації серцевих тонів і шумів.

Ехокардіограма. Прилад заснований на відображенні ультразвукового сигналу і використовується для дослідження серця і великих судин.

Рентгенологічні методики (рентгенографія, рентгеноскопія). Використання методів дозволяє визначити форму серця, його відділів, стан легеневого кровообігу, стан великих судин, наявність рідини в перикарді.

Комп'ютерна томографія - один з видів рентгенологічного методу. Наші кардіологи з її допомогою розпізнають аневризми аорти, визначають розмір інфаркту міокарда, розшарування аневризми аорти, освіти в серці і перикарді.

Радіонуклідні методи. У цьому методі для діагностики використовують, введені в організм радіоізотопи. Працюють зі спеціальною апаратурою - гамма-камери, сканери в спеціально обладнаній лабораторії.

Магнітно-резонансна томограма. Дозволяє кардіологам судити про структурні зміни в серці, про локальні хімічні особливості (ішемія, дефіцит ферментів, ацидоз, набряк). Недолік - неможливість обстеження пацієнтів з металевими імплантатами.

Катетеризація і ангіокардіографія. Спосіб діагностики, заснований на введення рентгеноконтрастної речовини в судини і серце.

Коронографія. Найчастіше проводять пацієнтам із встановленою ІХС для вирішення питання про подальше хірургічному лікуванні (балонна дилатація коронарної артерії, аортокоронарне шунтування).

Нашими пацієнтами часто стають навіть діти, яким від народження виповнилося лише кілька місяців, приїжджі з інших країн, у тому числі країн СНД. Пацієнти з європейських країн приїжджають за якісним обслуговуванням і в рази меншою ціною на послуги.

Кардіохірурги нашої клініки найбільш часто проводять такі оперативні втручання:

 • заміна клапанів серця
 • операції з реконструкції судин
 • аортокоронарне шунтування
 • імплантація автоматичних дефібриляторів, стимуляторів ритму серця
 • закриття дефектів міжпередсердечної перегородки
 • пороки серця.

Провідне місце серед кардіологічних захворювань займає ішемічна хвороба серця. Найбільш дієве лікування фахівці клініки проводять за допомогою стентування і аортокоронарного шунтування.

Аортокоронарне шунтування. Для проведення операції має бути проведено дослідження в клініці на показання до операції.

Шунтування проводиться мініінвазивним способом через розріз у лівому міжребер'ї (раніше проводилося шунтування із розпилюванням грудини). Ще одним плюсом кардіохірургів Ізраїлю є ставлення до самого шунту. Для шунта тут використовується не вена, а артерія, взята з передпліччя або з внутрішньої поверхні грудної клітини, з причини того, що артерія довговічніше вени і більш пристосована до умов високого тиску.

Стентування (коронарна ангіопластика) - медичний хірургічний метод, що дозволяє розширювати судини.

Балонна ангіопластика - операція, за допомогою якої до місця звуження коронарної артерії вводиться спеціальний катетер з балоном. Балон роздмухують, при цьому судина розтягується, що дає можливість розподілити атеросклеротичні бляшки рівномірно по стінках.

Стентування зі стентом «Сайфер» (винахід ізраїльських медиків-науковців). Це пристрій вводиться в організм пацієнта, що дає можливість виділяти лікарські препарати поступово. Лікування в Ізраїлі цим стентом рекомендують не всім, а в разі:

 • захворювання нирок
 • цукрового діабету
 • повторної закупорки судин, після звичайного шунтування
 • складної закупорки судин
 • ймовірності повторної закупорки

Коронографія. Процедура, що виконуэться для діагностики та лікування ішемічної хвороби серця. Допомагає найбільш точно визначити місце, характер і ступінь звуження коронарної артерії. Для проведення процедури через стегнову артерію в просвіт коронарних артерій вводиться спеціальний катетер, який і визначить ступінь їх ураження. Ця процедура вирішує питання проведення ангіопластики.

Всі процедури виконуються в максимально короткі терміни. Ви зможете вже на 4-5 день після операції повернутися додому, а через 2-3 тижні повернеться до нормального робочого режиму.

Популярність лікування в Ізраїлі, крім високої спеціалізації кардіохірургів, приваблює пацієнтів з країн СНД ще й відсутністю мовного бар'єру, сприятливими кліматичними умовами, цінами.

Реабілітація на берегах Мертвого моря, після лікування кардіологічних захворювань, буде неоціненним подарунком для свого здоров'я.

Ми будемо раді допомогти Вам, підтримати і потурбуватися про стан Вашого здоров'я.

Клініка Кармель буде Вашим надійним партнером у боротьбі за найдорожче - Ваше здоров'я.


Статті на тему:

  Записей не найдено.

Консультація фахівця

Код з малюнку: