Напрямки

Рак шкіри

Онкологічні захворювання шкірного покриву набули значного поширення серед населення планети. Як правило, цим видом раку страждають ті люди, які проводять більшу частину свого життя під прямими променями сонця. Спочатку канцер шкірного покриву діагностували у чоловічої половини людства, сьогодні ж його виявляють і у жінок.

Як би там не було, але лікування в Ізраїлі раку шкіри здійснюють лише після того, як були враховані розміри пухлини, встановлений тип раку, а також вивчено загальний стан хворого. Важлива, в даному випадку, і техніка операції. Новоутворення з шкірного покриву повинні усуватися як можна акуратніше. Тому, нерідко пацієнти, які перенесли оперативні втручання на шкірі, мають потребу в послугах пластичних хірургів.

Крім оперування пухлин шкіри, на сьогоднішній день практикується застосування курсу хіміо- або ж радіотерапії.

  • Видалення новоутворень відбуваються наступними методиками:
  • З використанням лазера. Здебільшого дана методика підходить при поверхнево розташованих новоутвореннях. Променями лазера виробляють видалення пухлини.
  • Вискоблювання. Дану процедуру здійснюють за допомогою кюретки, до якої подається струм. Він необхідний для усунення кровоточивості дрібних судин під час операції.
  • Кріохірургія. Проводять знищення ракових клітин пухлини за допомогою рідкого водню. Але даний спосіб дозволено застосовувати лише тільки по відношенню до доброякісних новоутворень.
  • Метод Mohs. Цей спосіб застосовують в тих випадках, коли потрібно звести до мінімуму травмування близько розташованих структур. Також даний метод часто застосовується при розташуванні новоутворення в важко доступному місці.

Найчастіше, після операції з видалення пухлин шкіри, пацієнту необхідна пластична операція з усунення післяопераційних шрамів. Спеціалізовані клініки Ізраїлю надають цю послугу на високому рівні.

Радіотерапію канцерогенних захворювання шкірного покриву, як правило, застосовують спільно з оперативним лікуванням.

Хіміотерапія полягає у використанні спеціального крему або ж мазі, що містять речовину 5FU Fluorouracil.

Консультація фахівця

Код з малюнку: