Напрямки

Артроз

лікування артрозу в ІзраїліАртроз характеризується ураженням суглобів, а також деформацією поверхні кістки і оточуючих суглоб тканин.
До основних причин виникнення захворювання відносяться наступні:

  • Надмірна вага;
  • Травми суглобів;
  • Вроджені патології;
  • Хронічні артрити;
  • Порушення метаболізму, а також захворювання ендокринного характеру.

Перед тим як здійснити лікування артрозу в Ізраїлі, проводять діагностичні дослідження. Для цих цілей застосовують такі методи: рентген, артроскопію, а також лабораторні дослідження. На рентгенограмі, при наявності даного захворювання, спостерігається звуження просвіту суглобової щілини, а також наявність остеосклерозу (ущільнення кістки) і остеофітів.

Якщо говорити про аналізи крові, то при артрозі спостерігається наявність ревматоїдного фактора, однак ШОЕ не підвищено. 

Артроскопію застосовують для багатьох цілей. По-перше, вона необхідна для здійснення огляду суглобової порожнини, а також відбору для дослідження синовіальної рідини. Найчастіше, при наявності артрозу, збільшується її в'язкість, знижується кількість нейтрофілів, а також лейкоцитів. По-друге, артроскопію застосовують для проведення ряду терапевтичних маніпуляцій, наприклад, для резекції суглобових м'язів.

Яке ж лікування в Ізраїлі артрозу? Основа терапії - немедикаментозний підхід до лікування. Пацієнти повинні оберігати суглоби від травм і навантажень, нормалізувати свою вагу. Позитивні результати показали: лікувальна фізкультура, остеопатична терапія, а також масаж. Також хворим призначається санаторно-курортне лікування. Його основа - грязелікування, сірководневі, а також радонові ванни.

лікування артрозуЯкщо говорити про медикаментозної терапії, то в Ізраїлі її проводять нестероїдними препаратами, які мають протизапальну дію. Дозування медикаментів мінімальна, курси ж лікування самі короткі. Крім цього призначають біологічно активні добавки, а також біогенні медикаменти. Дані препарати оптимізують обмінні механізми в хрящової тканини, а також підвищують вироблення синовіальної рідини. Якщо відзначається сильна болючість, то в суглобову порожнину вводять розчин полівінілпіролідону в концентрації 5%.

При більш пізніх стадіях практикують оперативне лікування.

Консультація фахівця

Код з малюнку: