Напрямки

Пластична хірургія

Перша операція з пластичної хірургії вперше була зроблена 3000 років тому в древній Індії. Необхідність у пластичній хірургії з'явилася після другої світової війни, коли треба було усувати бойові шрами. А розвиток антибіотиків та анестезії, призвело до бурхливого розвитку пластичної хірургії в наш час.

Клінік з пластичної хірургії розвелося багато, але Вам потрібно пам'ятати, що здоров'я у Вас одне і довірити його потрібно фахівцям високого класу.

Обладнання 21 століття, фахівці зі світовим ім'ям, добропорядність і гуманізм обслуговуючого персоналу - ось, що Ви знайдете, приїхавши на лікування в Ізраїль, в наш медичний центр Кармель. Тут, справді, зібрані майстри своєї справи, люди, які пластичну хірургію вважають мистецтвом.

У клініці проводяться як рідкісні пластичні операції, так і найбільш популярні.

Наведемо приклади деяких з них.

Збільшення грудей

Для проведення аугментаційної мамопластики (операція по збільшенню грудей) у пацієнтки можуть бути різні причини:

  • втрата форми грудей через вік, втрати ваги, годування
  • відновлення або зміна грудей після хірургічного лікування або її видалення
  • виправлення несиметричності грудей
  • бажання мати великі груди.

Після консультації у пластичного хірурга в залежності від Ваших особливостей Вам виберуть один з видів доступу для збільшення: навколо соска, під грудьми, в області пахвової ямки.

Розташувати імплантат також можуть у різних областях:

  • під м'язом (субмускулярно)
  • під молочною залозою (субгландулярно)
  • над м'язом (субфасціальних)
  • комбінований спосіб.

Хірург може порекомендувати виконати одночасно і підтяжку грудей. Тривалість операції в середньому складає 30-40 хвилин, а при суміщенні з підтяжкою близько 2 годин. До звичайного життя, з деякими обмеженнями, Ви зможете повернутися протягом 3-4 днів після проведення операції.

У клініці використовують імплантати найвищої якості, які мають оболонку з силіконового еластомеру (самий інертний до організму матеріал). Наповнювачами можуть бути гідрогель, фізіологічний розчин, силіконовий гель. Найбільш популярний - висококогезіонний силіконовий гель з пам'яттю форми.

Ліпосакція

Сьогодні ліпосакція користується популярністю, як у жінок, так і серед чоловіків. Результати виконаної роботи допомагають підвищити віру в себе, підвищити свою самооцінку.

Ліпосакція - хірургічна процедура, яка, за допомогою вакуум-аспірації, видаляє жирову тканину. Операція найбільш часто виконується на наступних областях тіла: живіт, галіфе, стегна. А також на колінах, руках, підборідді.

У клініці Кармель також використовують менш травматичні різновиди ліпосакції (ультразвукова, гідродинамічна).

Під час традиційної ліпосакції робляться маленькі розрізи в місцях скупчення жирової клітковини. Жирова тканина обробляється спеціальним розчином і видаляється трубками-канюлями.

Підтяжка обличчя (фейсліфтінг)

Фейсліфтінг розгладжує шкіру, підтягує її, видаляє зайвий жир. Наші фахівці виконують підтяжку шиї, щічно-нижньощелепної області, лоба. Використовуються нові технології ендоскопічної підтяжки обличчя.

При виконанні операції стандартної підтяжки роблять розріз, починаючи з скроневої області, огинають вухо спереду і заходять у позаушную область. Потім відшаровується шкіра, видаляється жирова тканина і відсікається надлишок шкіри. Операція триває декілька годин з використанням загальної анестезії (ендотрахеальний наркоз).

Ринопластика

Пластична операція, яка дозволяє змінити форму носа, називається ринопластика. Фахівці нашої клініки, перед таким серйозним рі шенням, рекомендують використовувати комп'ютерне моделювання майбутньої форми носа.Ринопластика може допомогти змінити кінчик носа, форму носа, звузити ніздрі, поміняти кут між носом і верхньою губою, прибрати горбинку, виправити порушення носового дихання, відновити деформований ніс після травми.

При операції проводять розріз або всередині носа (закрита ринопластика) або два внутрішніх розрізи з'єднують в кожній частині перегородки носа (відкрита ринопластика). Проводять відшарування шкіри від хрящової і кісткової тканини, проводиться пластика каркаса, і шкіра укладається на новий остов. Завершення операції - встановлення тампонів і накладення пов'язки-наклейки. Операція триває від 30 хвилин до 2 годин, пов'язка знімається через 7-10 днів.

Отопластика

Отопластика - пластична операція, яка спрямована на усунення капловухості, поліпшення форми вушних раковин, відстовбурчених вух.

Розріз при операції роблять позаду вушних раковин, чим уникають помітних рубців після операції. Надається нова форма вушного хряща і накладається фіксуюча пов'язка.

Операція на обох раковинах триває близько години.

Збільшення губ

Обсяг губ можна збільшити ін'єкціями або за допомогою хірургічної пластики. При ін'єкціях використовують філлери - речовина для ін'єкції. Філлери можуть бути синтетичного та природного походження. Використовуються матеріали на основі гіалуронової кислоти, колагену, силікону (біополімерний гель, коллост, рестилайн) або ж власного жиру (ліпофілінга).

У клініці пропонують процедуру лазерного омолодження губ, хейлопластичні операції (для збільшення губ - розрізи з боку порожнини рота, для зменшення верхньої губи - зовнішні розрізи по червоній облямівці).

Операція виконується за 10-20 хвилин, при реконструкції - близько години.

Блефаропластика

Для поліпшення форми вік, усунення зморшок навколо очей, "мішків" під очима, нависання верхньої повіки проводять пластичну операцію блефаропластику.

Є анкерна блефаропластика (формує природну складку верхнього віка).

Субціліарная блефаропластика - спрямована на поліпшення нижніх повік. Транскон'юнктивальна блефаропластика - додаткова техніка до блефаропластики. Виконується розріз через нижній звід кон'юнктиви без пошкодження м'язів і шкіри. Операції виконуються протягом 15-40 хвилин і проводяться амбулаторно.

Глютеопластика

Пластична операція по збільшенню об'єму сідниць називається глютеопластіка. Збільшення відбувається за допомогою біосумісних силіконових імплантатів. За своїми властивостями вони не відрізняються від м'язової тканини. Операція триває 1-1,5 години.

Абдомінопластика

Абдомінопластика - процедура, що дозволяє видалити надлишки шкіри на животі, зміцнити розтягнуті м'язи передньої черевної стінки живота, видалити післяпологові розтяжки. У клініці виконуються також ендоскопічні операції з абдомінопластики без висічення шкіри, але з видаленням жирових відкладень і ушиванням м'язів.

Круропластика

Пластична операція для виправлення істинної або помилкової кривизни гомілок. За допомогою цієї операції виконується контурна корекція гомілок з застосуванням силіконових імплантатів.

Ендоскопічна підтяжка чола

Ця пластична операція часто поєднується з іншими операціями (підтяжка обличчя, пластика повік) і виконується при ослабленій шкірі чола, опущенні верхніх повік і брів.

Тривалість операції 1-1,5 години. Операція щадна, так як розріз виконується не безперервний, а робиться 3-4 коротких надрізу в області волосся.

Інтимна пластика

Лазерне видалення волосся у жінок і чоловіків

Лікування чоловічого гінекомастії

У клініці напрацьований досвід в комплексному підході в лікуванні збільшення грудей у чоловіків. Можуть застосовуватися лікарські препарати, фізіотерапія і хірургічне лікування.

Також у клініці Кармель використовують лазер, за допомогою якого видаляється все, що приносить Вам незручності - бородавки, обридлі татуювання, зморшки, павутинку з дрібних судин, папіломи.

Ціни на всі естетичні маніпуляції і пластичні операції на порядок нижче у порівнянні з США і Європою і навіть на аналогічні процедури в Санкт-Петербурзі та Москві.

Як Ви бачите, приїхавши до нас в Ізраїль, ви зможете вирішити багато своїх естетичних проблем. Разом з тим операції в основному проходять амбулаторно і госпіталізація не потрібна. Вже через 4-5 годин Ви можете поніжити себе в ласкавих променях ізраїльського сонця. Наші фахівці допоможуть Вам підняти себе в своїх очах, вирішити багато проблем, які заважали в інтимному і повсякденному житті.

Ми будемо раді протягнути Вам дружню руку допомоги.


Статті на тему:

    Записей не найдено.

Консультація фахівця

Код з малюнку: